Zaufali nam

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i zdanie szefów kuchni pracujących na naszych produktach. Za nim stoi zadowolenie i zaspokojenie potrzeb Gości restauracji. Jesteśmy dumni, że możemy Wam towarzyszyć w pracy. Dziękujemy!
Większość przekazywanych nam opinii jest bardzo pozytywna.
Poniżej przedstawiliśmy niektóre z nich.

Współpracuję z Freshmint, polecam Freshmint.

Perfekcyjny produkt i obsługa.

"
Grzegorz Parczewski - szef kuchni, mistrz świata BBQ
opinion author's image

Cenięsobie i polecam współpracęz Freshmint za jakośćświadczonych usług oraz produktów. Polecam serdecznie

"
Bartłomiej Kondzioła - szef kuchni restauracji restauracji Essence w Hotelu Odyssey w Kielcach
opinion author's image

Polecamy współpracę z firmą Freshmint.

"
Piotr Mróz i ekipa Corner Sushi - szef kuchni wraz z ekipą
opinion author's image

Cenię sobie i lubię współpracę z Freshmint, za doskonałe produkty, które towarzyszą tak wymagającej kuchni, jaką jest kuchnia japońska słynąca przede wszytskim z jakości i świeżości. Poza tym Freshmint, to niezawodność, elastyczność i klimat.

"
Piotr Mróz - sushi master
opinion author's image

Z firmą Freshmint "znamy się" od wielu lat i z wielu miejsc. Dlatego w moim obenym miejscu pracy także współpracujemy.

"
Łukasz Strzeboński - szef kuchni Reastauracji Heart by Amaro w Zakopanem
opinion author's image

Po powrocie do gotowania w Polsce, szukałem firmy, która zapewni mi dostawy świeżych ziół, mikro ziól, kwiatów jadalnych oraz produktów egzotycznych, na poziomie tych, z którymi pracowałem za granicą, między innymi we Włoszech.

Firma Freshmint perfekcyjnie wywiązała się z zaspokojenia mojego zapotrzebowania w powyższe produkty.

"
Mateusz Sokołowski - Freelancer
opinion author's image

Pracuję z firmą Freshmint od dawana. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy jak i z jakości produktów. Dostawy zawsze na czas, zawsze w umówionym terminie, jakość bez zastrzeżeń.

"
Sebastian Ferenc - szef kuchni restauracji 3V6 w City Hotelu w Bydgoszczy
opinion author's image

Ewa Van Der Velden i Iwona Szymańska prowadzimy sieć restauracji gruzińskich. Z firmą Freshimnt współpracujemy od kilku lat i jesteśmy tą współpracą zachwycone.

"
Ewa Van Der Velden i Iwona Szymańska - restauratorki
opinion author's image

"
Marcin Knop - szef kuchni restauracji Mamamanoush we Wrocławiu
opinion author's image

"
Piotr Piasecki i ekipa - sushi masterzy i kucharze Nabe Sushi
opinion author's image

Korzystam ze współpracy z firmą Freshmint, bo jako dostawca- jedyna na rynku, spełnia wszystkie moje potrzeby. Praktycznie nie ma rzeczy niemożłiwych do sprowadzenia. A także zaopatrzenie bazowe jest tak szerokie, że nie muszęszukaćgdzie indziej. W dodatku ciągłość dostaw pozwala na spokojną, bezproblemową współpracę.

"
Arkadiusz Bednarek - szef kuchni
opinion author's image

 Z firmą Freshmint współpracuję od dawna. Bardzo cenię sobie elastyczność, którą firma oferuje. Bardzo ważna jest dla mnie stałość dostaw i jakość produktów. Transport samochodami chłodniczymi wpływa na zachowanie najwyższej jakości i gwarantuje ich wydłużoną żywotność.  W kuchni, którą prowadzę jest to niezwykle ważne.

"
Jakub Nowak - szef kuchni
opinion author's image

Polecam firmę Freshmint jako kompleksowego dostawcę produktów premium. Tworząc markę premium należy współpracować z dostawcami z najwyższej półki.

W restauracji promowanej swoim nazwiskiem nie mogę pozwolić sobie na brak ciągłości dostaw, bo to, co wprowadzam do karty jest przemyślane i nieprzypadkowe. Dzięki firmie Freshmint mogę spokojnie zając się swoją pracą i nie martwić o dostawy.

"
Sławomir Saguła - szef kuchni Restauracji Kiyrnicka by Saguła
opinion author's image

Firma Freshmint towarzyszy mi, jako dostawca świeżych ziół, mikro ziół, kwiatów jadalnych, egzotyki i wielu, wielu innych produktów, w każdej z moich prac.

Jako szef kuchni cenię sobie produkty najwyższej jakości, logistykę zapewniającą utrzymanie tej jakości oraz stałość i regularność dostaw.

Wszystkie moje oczekiwania zaspokaja Freshmint, jako dostawca. Dziękuję

"
Grzegorz Miśta - szef kuchni
opinion author's image

Pracuję ze świeżymi ziołami, mikro ziołami i liśćmi ozdobnymi od Freshmint. Nigdy się nie zawiodłem na ich jakości, dostęności i terminowych dostawach. Jednym słowem polecam sprawdzonego Partnera Współpracy.

"
Arkadiusz Chwałek - szef kuchni
opinion author's image

Z firmą Freshmint pracuję od ponad dwóch lat. Ta owocna współpraca opiera się przede wszytskim na niezawodności. Cenię sobie dobry produkt, a taki niewątpliwie otrzymuję od załogi Freshmint.

"
Michał Klockowski - szef kuchni
opinion author's image

Cieszę się, że mogę pracować z firmą Freshmint. Jestem spokojny o termonowość dostaw, bogaty asortyment, nowinki rynkowe i perfekcyjny produkt.

"
Sebastian Humski - szef kuchni
opinion author's image

Od dawna współpracuję z firmą Freshmint, która towarzyszy mi we wszystkich miejscach pracy, gdzie mogę się rozwijać i pracować na produktach z najwyższej półki. Mogę w pełni oddawać się pasji gotowania, bo wiem, że o jakość produktów zatroszczy się mój dostawca firma Freshmint

"
Damian Broda - szef kuchni
opinion author's image

Serdecznie polecam współpracę z firmą Freshmint. Personel chętny do pomocy, poleci coś dobrego, zaproponuje coś wyjątkowego. Produkty najlepszej jakości. Dostawy chłodniami sprawiają, że produkty są najwyższej jakości

"
Jakub Cymara - szef kuchni
opinion author's image

Szef Kuchni Patryk Dusza w Isto i jego wyśmienita drużyna wiedzą jak pracuje się na dobrym produkcie.

"
Restauracja Isto Katowice - Patryk Dusza - szef kuchni i wyśmienita drużyna
opinion author's image

Szef kuchni Roman Dziwisz i jego zastępca Grzegorz Buchta poleceją FreshMint

"
Hotel Hugo Kędzierzyn-Koźle - Roman Dziwisz - szef kuchni
opinion author's image

Freshmint to jakość sama w sobie. Dostawy są realizowane terminowo, zawsze świeże produkty. Zawsze na czas. Zawsze doskonała jakość. Polecam!

"
Restauracja Dzikie Wino - Adam Pałuszyński - szef kuchni
opinion author's image

Polecam. Polecam. Polecam. Bardzo dobre produkty, świetna obsługa . Współpraca z Freshmint to sama przyjemność 

"
Willa Impresja w Pabianicach - Jakub Świątczak - szef kuchni
opinion author's image

Produkt wysokiej jakości, świeży pachnący tymianek cytrynowy oraz inne zioła,warzywa, owoce i przyprawy z całego świata. Najpiękniejsze kwiaty jadalne. Przez wileloletnią współprace nigdy się nie zawiodłam. POLECAM

"
Monika Gwiazda - szef kuchni
opinion author's image

Polecam wszystkim z pełną odpowiedzialnością firmę Freshmint, z którą współpracuję od momentu jej powstania. Miła i profesjonalna obsługa, na której nigdy się nie zawiodłem. Bardzo szybka realizacja zamówień oraz najwyższej klasy produkty to atuty, których konkurencja może pozazdrościć.

"
Jarosław Bieńkowski - szef kuchni
opinion author's image

Jeśli chcecie, aby codzienny obiad nabrał NIECODZIENNEGO SZYKU to koniecznie skorzystajcie ze wspaniałej oferty FRESHMINT.pl Ubierają dania w pyszny garnitur specjalnie wyselekcjonowanych ziół, owoców i przypraw. POLECAM ! 

"
Jakub Wolski - uczestnik VI edycji Hell's Kitchen
opinion author's image

Jako Szef kuchni restauracji Papa Jack i Hotelu Kamienica w Opolu, współpracuje z firmą Freshmint od prawie 5 lat. Produkty wysokiej jakości oraz szeroki wachlarz asortymentu, sprawiają że wzajemna współpraca ciągle rozkwita. Polecam każdemu kucharzowi, który szuka wyjątkowości w swojej kuchni.

"
Andrzej Wiecha - szef kuchni
opinion author's image